Trzepak.pl

Regulamin działu

Wypowiedzi muszą stosować się do zasad ogólnie przyjętej "netykiety" wynikającej z dokumentu RFC 1855, zamieszczonego pod tym adresem:
http://www.ietf.org/rfc/rfc1855.txt
Osoby wypowiadające się tu "zawodowo" proszone są o logowanie się swoim imieniem i nazwiskiem, a w stopce ich wypowiedzi wskazane jest przedstawienie danych adresowych łącznie z linkiem do strony głównej przedsiębiorstwa lub organizacji, którą reprezentują.
Umieszczanie informacji reklamowych w wypowiedzi i w stopce nie jest wskazane a moderatorzy mogą ingerować usuwając takie posty w sposób nie podlegający dyskusji.

Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 18 paź 2008 10:29:47   Tytuł: Internet od inet południe dla klienta opinie?? czy warto?

Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

Witam zastanawiam sie nad wyborem wiekszego internetu i mam pytanie czy warto brac od nich internet kiedys mi dzwonił gosc od nich ale mowił cos o łaczu 1MB ale chciałem wiecej około 3 oczywiscie po radiu jakiegos microika bym se dał jak maja mozliwosc ino czy ma ktos od nich net i czy polecacie?

PostNapisane: So, 18 paź 2008 13:48:11   Tytuł:

Moderator
Moderator

inet group zrzesza ISP którzy mają MINIMUM 300 użytkowników (a właściwie nim. co miesiąc 300 aktywnych faktur). Poza tym wymagana jest odpowiednia jakość świadczonych usług.
Zresztą uryna przy ponad 300 użytkownikach długo się na rynku nie utrzyma, a tym bardziej nikt nie zechce jej przyjąć do żadnego zrzeszenia :)

PostNapisane: So, 18 paź 2008 15:53:21   Tytuł:

Leniwy eseista
Leniwy eseista

Mylisz się, że uryna nie przetrwa. W moim mieście działa uryniarz, który ma już ok. 8 tyś klientów. Oczywiście wszędzie daje narty i parabole (produkcji własnej). Ciągle wchodzi do nowych miejscowości wykupując miejscowych ISP. Umowy z klientami ma aż na 3 lata.

Oczywiście gość ma gdzieś EIRP i inne przepisy (np 230V na dachach).
Na niektórych nadajnikach ma powieszone 7 nart, wszystkie oczywiście na 2.4G. Działa od 2001r.

Pisząc na gg proszę o podawanie nick'a z forum w pierwszej wiadomości oraz hasła trzepak.

PostNapisane: So, 18 paź 2008 17:05:28   Tytuł:

Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

wiec oplaca sie czy niebardzo ;p?

PostNapisane: So, 18 paź 2008 23:36:21   Tytuł:

Leniwy eseista
Leniwy eseista

oczywiście że tak..... :ok:

PostNapisane: N, 19 paź 2008 21:48:24   Tytuł:

Subskrybent
Subskrybent

a w jaki sposob inet group sprawdza jakosc uslug ISP ktory dolacza do grupy ??? sasiednia siec nalezy do inetgroup - z relacji uzytkownikow wiem, ze jakosc uslug jest na miernym poziomie.

PostNapisane: Wt, 21 paź 2008 10:39:45   Tytuł:

Administrator
Administrator

Witam,
zawsze jest tak że ktoś narzeka :) wszystkim nie dogodzisz... powiedzmy na 1000 osób to tak moim zdaniem średnio około 100 nie będzie zadowolonych... nawet niech to będzie 1% i będzie ich 10 a Ty akurat na nich trafisz to już będziesz źle myślał o sieci. Z własnego doświadczenia wiem że są tacy ludzie którzy choćby mieli od najlepszego operatora 2 Mbit symetrycznie to będą narzekali :)...

Pozdrawiam

PostNapisane: Wt, 01 lut 2011 10:58:37   Tytuł: Re: Internet od inet group dla klienta opinie?? czy warto?

Żółtodziób
Żółtodziób

Inet południe, czyli cała ta grupa inet to wielka grupa chamstwa i kretaczy. Nie polecam, nie mam z nimi najmilszych wsomnien, chamska obsluga jakosc uslug fatalna, internet wk\lasciwie dzialal tylko w nocy, składałem reklamacje po 10 razy żadnych reakcji z ich strony, oszedlem osobiscie do placówki to mnie wyrzucili, " z Panem juz skonczyłem, do widzenia, Czym moge słuzyc" do nastepnej Pani...

PostNapisane: Wt, 01 lut 2011 22:24:11   Tytuł: Re: Internet od inet group dla klienta opinie?? czy warto?

Czytelnik
Czytelnik

puchoc napisał(a):
Inet południe, czyli cała ta grupa inet to wielka grupa chamstwa i kretaczy. Nie polecam, nie mam z nimi najmilszych wsomnien, chamska obsluga jakosc uslug fatalna, internet wk\lasciwie dzialal tylko w nocy, składałem reklamacje po 10 razy żadnych reakcji z ich strony, oszedlem osobiscie do placówki to mnie wyrzucili, " z Panem juz skonczyłem, do widzenia, Czym moge słuzyc" do nastepnej Pani...

UWAGA.

Inet Południe to firma
(http://inetpoludnie.pl/, choć teraz nie działa, czy w ogóle to nie wiem)
Natomiast Inet Group to grupa operatorów (http://www.inetgroup.eu/uczestnicy/)

Domyślam się że puchoc ma złe doświadczenia z firmą Inet południe, która dostarcza Internet.

Pozdrawiam
Łukasz Biernacki

PostNapisane: Pn, 19 gru 2011 13:37:09   Tytuł: Re: Internet od inet group dla klienta opinie?? czy warto?

Żółtodziób
Żółtodziób

Od 2 tygodni ja i moj sasiad nie mamy internety od tych "panow". Jak już jest to strony ładują się 5 minut. Nie ma żadnego kontaktu, na kazdym numerze sekretarka... nie polecam, sam zmieniam dostawce juz na dniach